Α1 Ανδρών
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Λαύριο Καρακατσούνης-Θεονάς-Λόρτος (Μπορμπαντωνάκης)
Σάββατο 29 Φεβρουαρίου
Α. Παπανδρέρου 17.45 Περιστέρι-Προμηθέας Π. Πουρσανίδης Γ.-Ανδρικόπουλος-Παντελίδης (Βιδάλης)
Ν. Σαμαράς 15.00 Ήφαιστος Λήμνου-ΠΑΟΚ Αναστόπουλος-Τζαφλέρης-Ζακεστίδης (Σαλαβός)
Καλλιθέας 15.30 Κολοσσός Ρ.-Άρης Κορομηλάς-Παπαπέτρου-Μπήτης (Βιντζηλαίος)
Σ. Μπεφόν 15.30 Πανιώνιος-ΑΕΚ Τσαρούχα-Παναγιώτου-Κάρδαρης (Παλάτος)
ΟΑΚΑ 18.00 Παναθηναϊκός-Λάρισα Μάνος-Σκούτας-Κοϊμτζόγλου (Τεφτίκης)
Κυριακή 1 Μαρτίου
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Ιωνικός Ν. Σχινάς-Καλδίρης-Ταρενίδης Στ. (Παραλυκίδης)
Α2 Ανδρών
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Δάφνη Δαφνίου Ζαχαρής-Ξενικάκης-Ντούρας (Παπαδόπουλος Ν.)
Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Τρίτων Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ιωάν.-Τσιρτσιμάλης (Τέγα)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Χαρίλαος Τρικούπης Ανδρικόπουλος-Καλδίρης-Κωνσταντινίδου (Μπέστιας)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Φίλιππος Βέροιας Χαλαμπαλάκης-Νάστος-Μαρίγλη (Άκελ)
ΣΕΦ 17.00 Ολυμπιακός-Οίαξ Ναυπλίου Κατραχούρας-Μαλαμάς-Σκανδαλάκης (Ντίνος)
Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Αμύντας Πιτσίλκας-Ταρενίδης Στ.-Τσουμαχίδης (Μπρίγκος)
Μετς 17.00 Παγκράτι-Ψυχικό Μάνος-Παυλόπουλος-Τζίμης (Βιδάλης)
Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου
Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Απόλλων Π. Τσώνος-Θεονάς-Σπυρόπουλος (Θεοδωρόπουλος)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
Στ. Βενέτης (κθ) 18.00 Αιγάλεω-Πανελευσινιακός Ραχιώτης-Ζιώγας-Χριστοδουλάκης (Τηγάνης)
Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Πεντέλη Ψαριανός-Πολυχρόνης-Γεράνιος (Δούκας)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Πρωτέας Βούλας Καλδίρης-Θεοδωρόπουλος-Αργυρούδης (Ελευθεριάδης)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Μαρούσι Μπίκας-Καλογερόπουλος-Τσάτσης (Ορφανός Γ.)
Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΚΑΟ Μελισσίων Σκαλτσής-Φασόλης-Ουσταμπασίδης (Κυριόγλου)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΝΕ Μεγαρίδος Γιακείμη-Αποστολίδης-Χρηστίδης Ηλ. (Τζουβάρας)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης Μπούκας-Ορφανός Ι.-Νικολοπούλου (Ναλετάκης Ιωάν.)
Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου
Δαϊς 17.00 Δούκας-Παπάγου Καραβίτης-Τσαχάκης-Τηγάνης (Λιμνιάτης)
2ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Έσπερος Λαμίας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Παπαγεωργίου)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Γέφυρα Πουρσανίδης Κ.-Τζιοπάνος Γ.-Αναστασιάδης (Σιμητόπουλος)
Πεύκων 17.00 Μαχητές-Δόξα Λευκάδας Παφίλης-Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης (Γκούμας)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Πρωτέας Γρεβενών Κοϊμτζόγλου-Γραικός-Βασιλόπουλος (Ιωαννίδου)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΧΑΝΘ Παγώνης-Μαραμής-Καρακώστας (Κασιούμης)
Αγ. Παύλου 15.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Αίας Ευόσμου Ελευθεριάδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)
Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Πολύγυρος Τζαφλέρης-Κοντογιάννης-Μπούγλος Π. (Μόρφη)
Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Καβάλα Δημάδης-Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κοντίλης-Κατσαπρακάκης (Μπουρνάς)
Γ&Ε Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΕΝ Κηφισιάς Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη (Ελένης)
ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ηλυσιακός Ρίζος-Νάστος (Κωστής)
ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Αχαγιά 82 Κουτσοδήμος-Κιουλάφας (Μακαρούνης)
Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Παναχαϊκή Κώτσου-Ξυλάς (Ζώης)
Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-Άρης Νίκαιας Μαντήλας-Διαμαντής (Θεοδοσόπουλος)
ΚΓ Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτα-ΑΟΚ Χαλάνδρι Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρκου)
2ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Άρης Θήβας Σιδέρης-Καλογριάς
Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα Αντωνιάδης-Ασλανίδης (Παπαδόπουλος Στ.)
ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Φάκαρος-Μακρόπουλος (Δεσάρτης)
ΚΓ Ραφήνας 15.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καρανικόλα Ελ.-Βαλούρδος (Αλετρας)
ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΚ Χαλκίδας Ασημακάκη-Μαρινάκης (Ακελ)
Κροίσος Πέρσης 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΟΚ Χανιά Καμήτσος-Λογοθέτης (Σαμαρτζή)
3ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης Αγραφιώτης Γρ.-Δικταπανίδης (Τσιργούλας)
ΕΑΚ Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων Θεοδώρου-Δέλλας (Μανάσης)
Νέο Κλ. Ιωαννίνων 14.00 ΣΚ Ιωάννινα-Νίκη Βόλου Πράττος-Τσαντάλη (Τσιγγέλης)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-Αριστοτέλης Φλώρινας Κάννης-Βίννης (Πουλής)
ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αετοί Βέροιας Σαρακενίδης-Καντερές (Χλωρός)
ΑΚ Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-Ίκαροι Τρικάλων Φουντζήλας-Κώννης (Μελανίδης)
4ος Όμιλος
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθη-Ίκαροι Σερρών Σιταρίδης-Κουκουλεκίδης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Μέγας Αλέξανδρος Σελεβός-Αγραφιώτης Β. (Μηλιαρας)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Λεύκιππος Ξάνθης Μελανίδης-Χατζηκώστας (Δραγκιογλου)
ΕΑΚ Αμπελοκήπων 19.30 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μαντουλίδης Θρασυβουλίδης-Τσαρδούλιας (Δέλλας)
ΚΓ Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μακεδονικός Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Κασαπίδης)
Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου
Αγ. Παύλος Καλλικρ. 20.00 Κένταυρος Καλλικρ.-ΔΕΚΑ Μπουγλος Ιωαν.-Τσάλας (Μανιος)
Α1 Γυναικών
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ολυμπιακός Μαγκλογιάννης-Ορφανός Εμ.-Χρηστίδης Π. (Τεφτίκης)
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα Καλογερόπουλος Ελ.-Ευφραιμίδης-Ξέρας (Δροσόπουλος)
Χανίων 12.00 ΟΑ Χανίων-Εσπερίδες Καλλιθέας Στρέμπας-Παπαδόπουλος Χρ.-Λαζαρίδης (Χριστινάκης)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Νίκη Λευκάδας Διαμαντής-Δόλγυρας-Καρανικόλα Αλ. (Μουζάκης Στ.)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Γρίβα (Ζερβούδης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Κάρδαρης-Φραγκούλη-Δελαγραμμάτικας (Ντάβαρης)
Α2 Γυναικών
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Άργους 13.00 ΑΟ Άργους «Οι Δαναοί»-Αιγέας Χίου Τούσης-Ζαγούρης (Μαυρανζάς)
Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Πανιώνιος Πετράκης Ιωάν.-Κηπώσης (Σταματόπουλος)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Ηλιούπολη Ναστούλης-Καλογεράκης (Παπαγιαννόπουλος)
3ο Ζωφριάς 13.00 Εύνικος-Πρωτέας Βούλας Γαρίνη-Αυγερινός (Δραμεσιώτης)
Π. Σαλπέας 15.00 Φοίνικας Πειραιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αναστασόπουλος-Φλώρος (Ζερδεβάς)
2ος Όμιλος
Πανοράματος 14.45 Πανόραμα-ΜΕΝΤ Τζεκάκης-Αντωνέλλου (Μήτσιου)
Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πυλαία Παπαδόπουλος Κ.-Ντόντης (Πολυχρονίδης)
Ιβανώφειο 13.00 Ηρακλής-Πιερικός Αρχέλαος Λάλλα-Λαζαρίδης Κ. (Σακελλαρίου)
Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Αναγέννης Ν.Ρ. Χρυσάφης-Θεοδωρίδης Π. (Σαλικίδης)
Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Πανσερραϊκός Γεωργούλης-Γκέκας (Φωτιάδης)
Νεάπολης 12.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Απόλλων Καλαμαριάς Τοπαλίδης-Θωμά (Σταμάτης Γ.)